İLETİŞİM +90 312 287 28 11

Hijyen ve Kalite Kaliteli Malzemeler ile, Lezzetli ve Sağlıklı yemekler…

Hijyen ve Kalite

Hijyen ve Kalite Yönetimi

Hijyen ve Kaliteden ödün vermeden, günlük yemek üretim kapasitesini her geçen gün artıran TADIN YEMEK, sürekli geliştirdiği kurum kültürünü müşterilerinin talep ve beklentileri ile zenginleştirmektedir.

TADIN YEMEK, olarak amacımız lezzetli, hijyenik koşullarda ve beslenme kurallarına gerekli önemi vererek yemek üretmektir.

Satın alma aşamasından, mal kabul, depolama, hazırlık, pişirme, paketleme  ve sevkiyat dahil tüm aşamalarda yasal mevzuata, Türk Gıda Kodeksi yönetmeliğine ve Hijyen ve Kalite standartlarına uygun tüm oluşturulmuş prosedür ve talimatlara uygun hareket edilmektedir.

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız

  • Kontrollü şartlar altında, tanımlanmış ve ölçülebilir kalite ve ürün güvenlik parametrelerine uygun bir üretim sağlamak,
  • Ürünlerimizle ilgili yasal mevzuatı yakından takip edip, uygun hareket etmek,
  • Müşterilerimizin memnuniyetini ölçerek kalitemizi sürekli daha iyiye taşımak,
  • Kurduğumuz Kalite güvence ve Ürün güvenliği sistemlerimizi dinamik kılmak için, tüm çalışanlarımıza bilgi ve becerilerini geliştirecek eğitimler düzenlemek,
  • Sistemimizin her noktada güçlenmesi adına, aldığımız kararları tüm çalışanlarımız ile paylaşarak, çalışanlarımızın fikirlerini de almak firmamızın kalite politikasıdır.

Müşterilerimizin şartlarına Uygun, Kaliteli ve Hijyenik şartlarda yemeklerin sunulması TADIN YEMEK’ in taahhütüdür.

Müşterilerimizin

YORUMLARI